Een blogbericht

Presentatie hoofdsponsor Amptmeijer

Geplaatst op de 03 juni, 2017 op 11:46 am Geschreven door in Nieuws

Met grote trots kondigen wij aan dat wij een hoofdsponsor hebben gevonden! Amptmeijer Verzekeringen (Amptmeijer) heeft zich voor 3 jaar verbonden aan onze vereniging. Hierdoor is de naam van onze vereniging verandert in Amptmeijer Badminton ’80 en daar hoort ook een nieuw logo bij.

Woensdag 31 mei hebben wij Marco en Janny Amptmeijer als onze hoofdsponsor officieel voorgesteld aan de vereniging.

Dit biedt een hoop nieuwe perspectieven voor beide partijen. Stay tuned voor meer nieuws over alle voordelen voor de vereniging én de leden.

Voor nu hebben wij de glazen geklonken op een succesvolle samenwerking!

Bekijk de foto’s van de presentatie hier.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten