Een blogbericht

Harmke ontvangt erepenning

Geplaatst op de 12 februari, 2018 op 9:45 pm Geschreven door in Nieuws

Tijdens de sportverkiezing 2017 op 2 februari 2018 in Coelenhage is Harmke van de Werfhorst verkozen tot clubvrouw van het jaar én ze heeft daarbij de erepenning van de gemeente Oldebroek in ontvangst mogen nemen. Deze eer is haar te beurt gevallen wegens haar grote inzet voor onze vereniging. Vanaf de oprichting heeft ze bijna alle jaren een bestuursfunctie ze gehad. Samen met haar man Lubbert en nog een aantal vrijwilligers organiseert ze het jaarlijkse Kamphaltoernooi. Ze regelt alle competitiezaken voor ons. Ze geeft training aan de competitiejeugd. Ze enthousiasmeert. Ze regelt allerlei randzaken. Kortom, ze is een belangrijke spil binnen onze vereniging en heeft daarom deze prijs dan ook meer dan verdient. Harmke, namens de hele vereniging: van harte gefeliciteerd en heel erg bedankt voor al je inzet!

 

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten